Léto za námi aneb krátká zpráva z Velké Moravy

Nazdar všem,

je to už téměř 14 dnů co jsme se vrátili z letní části Čekatelského a Vůdcovského lesního kurzu Velká Morava. Ještě teď vyžaduji ranní raníček, Hlahol po snídani, gombík před obědem a nekonečně dlouhou večerní a noční relaxaci. Obvykle mám jen to poslední :)

A teď chvíli vážněji. Letní části se účastnilo 24 čekatelů a čekatelek a 13 vůdců a vůdkyň. Již po desáté jsme tábořili v Nové Vsi u Oslavan a nezaskočila nás ani „desetiletá“ voda, kdy se den před příjezdem prvních účastníků prohnal na dvou místech táborem místní potok. Jak rychle se prohnal potok, tak rychle uplynula i letní část kurzů a snad s dobrými pocity se všichni vrátili domů. Většina čekatelů předposlední den zvádla téměř celou čekatelskou zkoušku, zbytek budou dolaďovat na závěrečném víkendu v Modré. Na vůdce čekají ještě dva víkendy, kromě závěrečného listopadového v Modré, který je společný s čekateli, také zkouškový říjnový ve Vracově.

Příjemný co nejdelší konec léta a brzy na viděnou

Mýval