Týmové taneční Velké Moravy

Typický velkomoravský teambuilding se konal ve dnech 1. – 3. 3. 2013 v Brně tentokrát v rytmu tance. Páteční večer se nesl v poněkud svižnějším tempu – tančili jsme Quickstep s Ferdou a Mary a ochutnali Čardáš s Mývalem. Během takového tance se dozvíte nejednu zajímavou informaci o instruktorech, se kterými tančíte a pochopitelně se při tom i pobavíte a trochu najíte. V sobotu jsme absolvovali blok latiny. Začali jsme Jivem, během kterého se poradily jednotlivé týmy a pak se ujal slova Mýval se svým Paso doble neboli hlavní poradou celého týmu, zvané Koule. Po obědě a odpočinku za námi přijel Citrón a tančili jsme psychosambu (velice kvalitní tanec). Po krátké pauze následovalo Merengue s Ferdou aneb trocha vzdělání v oblasti novinek v Junáku. Posledním tancem před večeří byla Cha-cha s Mary, během které jsme si ujasnili naše směřování do budoucna. Po vydatné a lahodné večeři jsme až do ranních hodin všechny tance ověřovali na II.reprezentačním plese Jihomoravského kraje TGM. V neděli jsme si chvíli zaskákali Hip a hop a vrátili se zpět domů, do svých krajů, okresů, středisek a oddílů.

Mary a Ferdo, děkujeme!

Za celý tým Martička