Instruktoři LKVM Vám přejí Šťastný Nový rok! :)

Instruktoři 2013 Z5VNení to ani týden, co proběhla Zpětná vazba s velkým Z. Jedná se o tradiční zpětnou vazbu instruktorů po letním běhu, během které se snažíme Velkou Moravu posunout zase o kousíček kupředu. Samozřejmě každá ZV se nese v určitém stylu, letos jsme slavili Silvestr a Nový rok (ne, není to nic divného, ačkoli je září, u nás v týmu jsou takové vystřelky naprosto normální :) ). Tentokrát to byla opravdu Gigavazba, během necelých 24 hodin jsme se stihli poradit o všem možném a nemožném, poděkovat si navzájem za pěkné chvilky na kurzu, oslavit Silvestr ve velkém, zúčastnili jsme se silvestrovských kratochvílí, zatančili si, popovídali, společně si připili a přivítali tak Nový rok… Volno bylo pouze na jídlo, spaní a záchod… No, co Vám budu povídat, čas vyměřený na minuty funguje i na poradách :) ). A teď ten zápis z porady ještě převést do praxe, držte nám palce!

Martička