Hlášení z Retrofreevíkendu

Instruktoři se minulý víkend zrekreovali na tradičním Free víkendu v areálu zdraví v Kopřivnici, a tímto vás zdraví!  Víkend byl, jak by řekl Mýval, FPG (famózní,  pompézní, grandiózní). . Pracovali jsme, ale i odpočívali, jak to má být. Stihli jsme toho opravdu mnoho, kromě hlavní porady, tradičně pracovně nazvané Koule, jsme absolvovali velké množství dílčích porad jednotlivých sekcí a subtýmů, zvyšovali své sebevzdělávání, např. v otázkách zpětné vazby, novinek v Junáku či e-learningu. Prohlubovali jsme naše vazby v rámci seznamovacího večírku, čajovali, povídali si, ponocovali (klasická VM akce :). V sobotu jsme vyrazili na noční procházku na Štramberskou trúbu, kde jsme zabékali s cimbálkou, jako správní VelkoMORAVANI. Nesmím opomenout speciální retropokrmy z 50. a 60. let minulého století, které nás provázely celým víkendem, kupříkladu vlašák s rohlíkem, ruská vejce, knedle s vejcem aj. Každé jídlo bylo nějakým způsobem doprovázeno retro prvkem – kostým, hudba, způsob servírování. Musím říct, že vše pak chutnalo o 100 % lépe. Též někdy vyzkoušejte retrotabuli :)

Na závěr snad jen podotknu, že heslem porady by se mohlo stát profláknuté Změna je život, těšte se na nadcházející ročník v novém kabátě! Velký dík patří našim kulturním a sportovním referentkám za zorganizování celého Free – Liško a Ferdo, děkujeme!

DSC09739