Ve Vracově se vyskytli Vlci!

Během víkendu 3. – 5. října se na jižní Moravě přechodně objevili Vlci. U neznalých to mohlo vyvolat překvapení, když postupně celá smečka směřovala do vracovského Domu dětí a mládeže, znalí věděli, že se zde scházejí na jejich dlouho očekávaný zkouškový den. Přesto sem přicházeli s úsměvem na rtech a v dobrém rozmaru, protože je kromě zkoušek čekala i parta mnoha milých INů ;) Po úvodní salvě dvou testů se za zvuků kytar doučilo, co se dalo, a posbíraly se cenné zkušenosti. Další den už to jelo jako po špagátu – metodika, psychologie dítěte, osobnost vůdce, hospodaření, … Síly se doplňovaly pravidelně a byly doprovázeny autorským čtením poezie z kuchyně :). Co dodat – VLci byli velmi úspěšní! Za odměnu a pro odpočinek pak „pěli píseň dohola“ a zakončení dne bylo korunováno rovnou několika klavírními koncerty. Je vlastně škoda, že se ta vlčí smečka pak v neděli rozjela do nejrůznějších stran.

Těšíme se na opětovné shledání, nejenom s VLKy! :) Píšťa a celý VM tým

DSC02324