Velká Morava slaví 20 let!

Přidej se i Ty a oslav s námi dvacáté výročí vzniku lesních kurzů Velká Morava!

Vydej se o víkendu 12.–14. října 2018 do Znojma na setkání absolventů a bývalých i současných instruktorů. V sobotu Tě čekají různorodé gombíky, večer se můžeš těšit na velkolepou slavnost. Proto neváhej, vytas kalendář a udělej si čas! Pokud nemůžeš dorazit na celý víkend, nevadí, přijeď alespoň na večerní slavnost!

Co mě čeká?

V pátek večer kytara, deskovky nebo posezení ve velkomoravské čajovně. Program večera bude na tobě.

Sobotní dopoledne si poskládáš, jak budeš chtít – čekají tě totiž velkomoravské gombíky. V sobotu odpoledne budeš mít možnost prohlédnout si krásné město Znojmo, bude pro tebe připraveno několik prohlídkových tras městem a přírodou kolem.

V sobotu večer se uskuteční zahradní slavnost na počest 20. výročí lesních kurzů Velká Morava. Na večírku tě čeká hudba a tanec, různá vystoupení, grilovačka, soutěže, prostor k posezení s kamarády, zkrátka bohatý doprovodný program.

Na večírek i na celý víkend s sebou samozřejmě můžeš přivést partnera i kamarády, zkrátka všechny, kteří s tebou a s námi rádi oslaví výročí Velké Moravy. V neděli už program neplánujeme, jen úklid a odjezd domů.

Co si obléci na slavnost?

Večerní slavnost se koná v duchu „nedbalé velkomoravské elegance“, což znamená, že smoking ani honosná róba nejsou nutné. Doporučujeme vzít si něco pohodlného, elegantního a odpovídajícího zahradní slavnosti (šaty, sáčko, košili, klobouk, vestu apod.) Kreativitě se však meze nekladou, budete tedy vpuštěni i v uherské husarské uniformě či klobouku ve tvaru čajové konvice.

Kde to bude?

Celý víkend se uskuteční ve Znojmě ve skautské klubovně Stará Vodárna, ulice U Obří hlavy 7. Ubytování bude zajištěno od pátku do neděle v prostorách klubovny. Spí se na zemi na vlastních karimatkách. Je jenom na tobě, zda budeš chtít přijet na celý víkend nebo třeba pouze na sobotní večer. Jídlo bude zajištěno od sobotní snídaně do nedělní snídaně. Na sobotní večer bude nachystáno bohaté občerstvení včetně piva a vína.

Kolik to bude stát?

Záleží na tom, jestli chceš přijet na celý víkend nebo jen na část.

A) Chci jet na celý víkend: přijedeš v pátek, zúčastníš se sobotního programu a večerní slavnosti, odjedeš v neděli, jídlo ti zajistíme od sobotního rána do nedělní snídaně: 350 Kč

B) Přijedu až v sobotu ráno: 320 Kč

C) Přijedu až v sobotu večer a přespím: 220 Kč

D) Přijedu jen na sobotní večer: 150 Kč

Na sobotní večer si s sebou vezmi i nějaké drobné na pivo a víno.

Chci se přihlásit!

Přihlašování bylo ukončeno. Pokud se chceš zúčastnit pouze sobotního večera, prostě přijeď! Pokud chceš přespat v klubovně, napiš nám na velkamorava@skaut.cz nebo se ozvi Walkerovi na 720 646 876, abys měl/a jistotu, že budeš mít kde spát.

Jak se můžu zapojit do příprav?

Velmi oceníme, když nám pomůžeš s přípravou nebo realizací víkendu. S čím bychom potřebovali pomoct:

• Můžeš si sám nebo společně s někým dalším nachystat gombík na sobotní dopoledne.
  • Můžeš si nachystat vystoupení na sobotní večer. Může to být cokoliv – taneční číslo, stand-up comedy, hudební skladba a vystoupení – to, co pobaví účastníky zahradní slavnosti.
  • Můžeš už předem doma něco dobrého upéct, uvařit, prostě pomoci s přípravou jídla na sobotní večer.
  • Přímo na místě pak můžeš pomoct během sobotního večera, např. čepovat pivo, pomáhat s grilováním apod.

Máš nějaké dotazy?

Napiš nám e-mail na velkamorava@skaut.cz nebo pošli zprávu na facebook.com/LK.VelkaMorava.