Jak jsme tehdá plesali na bále…

Vzpomínáte na ten netradiční KRUH? Tehdá ve Šlapanicích v Sokolovně, 22. březen LP 2014. Nevyhořela, nezbořili jsme ji, nápor Velkomoravanů a jejich přátel přežila.

To bylo zprvu nejistoty – prodá se potřebný počet lístků, neprodá… Bude o bál zájem, zaplatí se to? 13. 1. 2014 padlo rozhodující slovo z OR Hodonín, bál se uskuteční! A navzdory všem obavám všechno dobře dopadlo. Ples jsme započali samozřejmě tradičním nástupem LK a Mývalovým zaseknutím sekery do špalku. Už dlouho jsem nezažila tak velký taneční parket, na kterém bylo neustále plno, protože kapela Bussines Time se svým bohatým repertoárem a skvělým výkonem  nechala málokterý zadek přilepený k židli. Pauzy vyplňovaly různé kulturní vložky, ať už společný zvířecí tanec, balónková soutěž či představení muže za plentou. Samozřejmě nechyběla ani tombola, ceny byly poněkud netradiční – povětšinou handmade či kamarádimade, pěkně od srdíčka, či dary ze sdružení, organizací nesoucí nějakou smysluplnou myšlenku. Děkujeme všem, kdo se zapojili!

Čas letící kosmickou rychlostí byl však neúprosný a než se člověk nadál, byl večer, a s ním i bál, pryč. Myslím, že jeden bál na to, abychom si se všemi zatancovali a hodili řeč, je prostě málo. Bude další? To mimo jiné záleží i na vás! Těšíme se na vaše zpětné vazby, tak nás odměníte nejvíc :)

Na závěr bych ráda poděkovala jménem všech spokojených tanečníků Hanysovi a Lišce, organizátorům bálu, za kus života a balík nervů, který do toho dali! :)